Konkursas „Kur geriausia atostogauti verslininkui?"

„bzn start” ir šokių studija INDANCE skelbia konkursą „Kur geriausia atostogauti verslininkui?" siūlydami visiems savo skaitytojams aktyviai dalyvauti jame! Parašykite ant Facebook’e esančios „bzn start” gerbėjų puslapio sienos arba siųskite elektroniniu paštu (adresu: konkursai@bznstart.lt, kaip laiško temą nurodydami konkurso pavadinimą) siūlomą geriausią vietą verslininko atostogoms ir kodėl būtent ta vieta yra tinkamiausia, o laimėję mėgaukitės mėnesio trukmės pakvietimais į kelionę po pasaulį, kuris bus pateiktas per itin įvairią pramoginių šokių programą!

Šokis - tai palaima kūnui ir sielai. Visi šokių mylėtojai yra kviečiami ateiti ir pajusti šokio magiją, bei gerai ir linksmai praleisti laiką šokių aikštelėje. Jei jaučiate potraukį klasikiniams bei Lotynų Amerikos šokių ritmams, norite linksmai ir turiningai praleisti laiką, atsipalaiduoti šokio sukūryje, tai INDANCE yra būtent ta vieta, kurioje jums reikėtų apsilankyti!

Šokite ir atsiribokite nuo darbų bei rūpesčių, būkite bendraminčių ir draugų kompanijoje, bendraukite, gyvenkite šia diena. Nesvarbu, ar jau šokate, ar dar tik apie tai svajojate, INDANCE – tikrai jums! Nepamirškite, ŠOKTI - NIEKADA NEVĖLU!

Prizas:

Mėnesio trukmės šokio pamokos šokių studijoje INDANCE, o kad šokti vienam nebūtų nuobodu INDANCE dovanoja kvietimą ir jūsų draugui! 
Prizo vertė 240Lt. Kvietimai šokių studijoje INDANCE galioja vasaros grupėms, registracijos data iki birželio 1 d. Laimėtus kvietimus atsiimti redakcijoje iki gegužės 4d.

Taisyklės:

Atsakymai turi tenkinti konkurso sąlygas. Nugalėtojas bus renkamas burtų keliu.

Atsakymus galite siųsti iki 2012 m. balandžio 19 d. (imtinai)

Laimėtojas bus skelbiami 2012 m. balandžio 20 d.

Šaltinis: bznstart.lt

Komentarai (1)

melvinas 2012-04-10 16:12
kaune gali paatostogaut

Kategorijos