Reikia verslo informacijos? Naudingiausi pasaulio verslo blog'ai – čia!

Dėl nuolat augančio blog'ų populiarumo reikiamos informacijos paieška ir atranka tampa vis sudėtingesnė. Kadangi neįmanoma kiekvieną dieną peržiūrėti visų viešojoje erdvėje informaciją pateikiančių verslo blog'ų, verta sudaryti sąrašą pačių informatyviausių.

Small Business Trends. Tai blog'as, kuriame pateikiamos naujausios smulkiojo verslo tendencijos. Tai tekstai, kurie aktualūs kiekvienam verslininkui.

Just for Small Business. Blog'e pateikiama daug aktualijų, kurios svarbios smulkiųjų įmonių savininkams. Publikuojamos temos yra labai įdomios ir verčiančios susimąstyti – tai nėra informacija vien apie mokesčius.

WorkHappy.net. Reikia informacijos, kuri padėtų dirbti ne sunkiai, bet sumaniai? Šis tinklalapis yra būtent jums.

Duct Tape Marketing. Kiekvieną savaitę čia pateikiami 2–3 rinkodaros patarimai. Visa informacija yra koncentruota, lengvai suprantama ir, be abejo, praktiška.

BizzBangBuzz. Šiame blog'e rasite daug įdomių komentarų bei publikacijų apie iššūkius, su kuriais susiduria augančios bendrovės.

Business Opportunities Weblog. Reikia teisinės informacijos? Tai yra blog'as, kuriame pateikiamos nuorodos bei komentarai apie teisinę verslo sistemą. Patyrusių verslininkų minčių ieškokite būtent čia.

Young Entrepreneur Journey. Michaelas Simmonsas, žinomos knygos „The Student Success Manifesto“ autorius, aiškina reiškinį, kurį pats vadina ekstremalia verslininkyste. Tai naujas blog'as, kurio turinys yra išskirtinis.

Startup Spark. Šiame blog'e pateikiama ne tik verslo informacija, bet ir išsamios diskusijos apie verlininkystės aistrą, socialiai atsakingą verslą, verslo nesėkmes.

Tekstas parengtas remiantis 4entrepreneur informacija

 

Šaltinis: bznstart.lt

Komentarai

Kategorijos