Atidarysiu šokių studiją, kaip apie save paskleisti žinią?

Už mėnesio atidarysiu šokių studiją. Rengiu viešinimo planą. Patarkite, kaip pačiam parašyti pranešimą, kuris sudomintų žiniasklaidą.

Pirmiausia pagalvokite, ar pranešimo spaudai būtinai reikia. Jeigu jame bus tik informacija apie faktą, tai tikrai nieko nesudomins. Mokytis šokių pastaruosius kelerius metus Lietuvoje yra populiarus laisvalaikio leidimo būdas, todėl studijos atidarymas nebėra naujiena. 
 
Pagalvokite, kuo skiriatės nuo kitų šokių studijų. Tik tai gali sudominti ir būsimus klientus, ir žiniasklaidą. Galbūt jūsų studijoje mokytojais dirbs patyrę, daug pasiekę ir garsūs šokėjai. Jei taip, tuomet išnaudokite tai. Galbūt turite originalią studijos atidarymo šventės idėją. Tuomet ji savaime gali pritraukti žiniasklaidos dėmesį. 
 
Pranešime turi būti atsakyta į klausimus:
 
kas?
ką daro?
kodėl? 
kur?
kada? 
 
Net jei ir labai pasitikite savo jėgomis, verčiau pasikliaukite profesionalais. Pranešimą spaudai ne tik reikia parašyti, bet ir žinoti, kam siųsti, kad jis pasiektų tuos, kuriems žinia adresuota. 
 
Atsakymą pateikė Rasa Jakilaitienė, „Media 3“ savininkė ir direktorė. 
 
Šaltinis: bznstart.lt

Komentarai (1)

Erna 2012-10-03 10:09
žiniasklaidą galima sudominti "netikėtais" pasiūlymais - pakvietimais. Pavyzdžiui prieš keletą metų Nike parduotuvė atidarymo proga išsiuntinėjo po vieną sportbatį apylinkių įžimybėms. Ant siuntinio buvo kvietimas - ateiti ir susirasti antrą porą. Kvietimas pasiteisino, o žiniaskalida tieisog negalėjo neaiteiti.
Prieš atidarymo renginį reikėtų kiek galima plačiau paskleisti žinią apie šokių studiją. Žinutė gali būti susijusi su renginio idėja. Tokiu būdu klientai jau išanksto pradėtų laukti. :-)

Kategorijos