Viena geriausių šalies pianisčių Guoda Gedvilaitė gyvena laukimo nuotaikomis. Į Lietuvą kelioms dienoms grįžusi muzikė įrašė solinį albumą ir vėl išvyko į Frankfurtą, kur kitą savaitę bus surengtas jos solinis koncertas. Prieš palikdama Vilnių G. Gedvilaitė kalbėjosi su „bzn start“.
Skaityti toliau »
Šiuolaikiniame pasaulyje produktai, technologijos ir darbo vietos keičiasi taip greitai, kad mes visi nuolat mokomės. Dauguma mokome ir kitus, netgi jei to ir nėra mūsų darbo apraše.
Skaityti toliau »
Ši knyga nepalieka nieko už paraščių: patarimai, mintys ir idėjos – jau išgyventos ir neišgalvotos.
Skaityti toliau »
Niekada nebuvau darželių gerbėja. Kaip galėčiau? Juk mūsų giminėje dominavo močiutės. Vis dėlto... Sukiodamasi po „Vaikystės sodą“ Žvėryne pasijutau, lyg būčiau... savo namuose. Knygų lentynos ir piešiniai ant sienų, paprasti čiužinėliai – jei kas nori pasnausti, rami muzika... Gal tikrai močiutėms atėjo laikas gyventi asmeninį gyvenimą?
Skaityti toliau »
Pateikiame kelių asmenų nuomonę apie kasos aparatų poreikį turgavietėse.
Skaityti toliau »
„Maisto ruošimas tapo didžiausia aistra, todėl galiausiai nusprendžiau išeiti iš darbo ir mėgstamą užsiėmimą paversti pragyvenimo šaltiniu.“
Skaityti toliau »
„Kūrybingumas“ – plati sąvoka, apimanti divergentinį mąstymą, gebėjimą sukurti ką nors nauja ir kūrybinės veiklos rezultatą pritaikyti taip, jog būtų sukurta pridėtinė vertė.
Skaityti toliau »
Liaudies išmintis byloja: „Sutinka pagal rūbą, palydi pagal protą.“ Deja, realybėje dažnai kaip jau sutinka pagal drabužį, priklijuoja etiketę, taip ir palydi.
Skaityti toliau »
Dažnas žmogus mėgsta pakeisti aplinką ir pasisvečiuoti svetimoje šalyje. Kelionių metu atsipalaiduojame, užmirštame savo rūpesčius, įsikrauname energijos.
Skaityti toliau »
Tėtis septynmečiam sūnui padovanoja kartingą, kad šis turėtų laisvalaikio užsiėmimą. Po šešiolikos metų sunkaus ir įtempto darbo šiandien vaikinas beveik kas antrą savaitgalį skrenda į Didžiąją Britaniją, sėda į naujutėlaitį „Porsche 911 GT3“, kurio vertė siekia 125 000 eurų, ir spausdamas akceleratoriaus pedalą varžosi su tikrais automobilių sporto profesionalais.
Skaityti toliau »
1 2 ... 11 12 13

Kategorijos