Ketiname nuomotis komercinės paskirties patalpas. Versle dirbs šeimos nariai: vyras, žmona ir pilnamečiai vaikai.
Skaityti toliau »
Pokalbis su UAB „Avestis“ valdybos pirmininku, Lietuvos krepšinio lygos prezidentu, UNICEF valdybos pirmininku Šarūnu Kliokiu.
Skaityti toliau »
1 000 000 000 – milijardas. Akys raibsta nuo nulių daugybės. Dauguma pasaulio gyventojų ne tik kad niekada nepapuoš savo banko sąskaitos šiuo dešimtženkliu skaičiumi, bet ir vargiai jį įvardys.
Skaityti toliau »
Greitai reaguojant į rinkos pokyčius ir mokant išnaudoti jos galimybes iš pažiūros net utopiškos idėjos gali virsti realybe.
Skaityti toliau »
Artėjant vėsesniam metų laikui, kai vis daugiau vakarų praleisime ne gamtoje besimėgaudami saule, o namuose, „bzn start“ jums siūlo įdomių ir vertingų filmų TOP 10. Šias rinktines kino juostas rekomenduojame pamatyti kiekvienam esamam ar būsimam verslininkui.
Skaityti toliau »
Naudodamasis vieno iš garsiausių karo strategų per visą pasaulio istoriją Sun Tzu principais, Markas R.McNeilly demonstruoja, kaip išvengti bedugnių versle ir įgauti ilgalaikį pranašumą prieš savo konkurentus. Pateikdamas realius šių dienų pavyzdžius, tokius kaip „Google“, „Amazon“, „Starbucks“ ir kitus, autorius į dienos šviesą išneša purviniausias verslo pasaulio peripetijas.
Skaityti toliau »
Trijų olimpinių medalių laimėtojas, ledo ritulio pažiba, Niujorko „Rangers“ klubo mušeika Darius Kasparaitis mokosi gyventi ne kaip žvaigždė, o kaip paprastas žmogus.
Skaityti toliau »
Labai dažnai girdime verslininkus sakant, kad tu turi degti savo idėja ir tau pasiseks. Kad tau pasisektų, reikia daugiau nei tik idėjos ar energijos. Tau reikia PLANO.
Skaityti toliau »
Projektas pozicijos.lt atsirado dėl mūsų pačių poreikio matyti, kokias pozicijas google.lt paieškos sistemose užima mūsų pačių internetiniai tinklai, kaip užimamos pozicijos daro įtaką apsilankymams tinklalapiuose, kokias pozicijas užima konkurentai ir, kaip pozicijos kinta bėgant laikui.
Skaityti toliau »
Penktadienio bandelės, nuosava biblioteka ir enciklopedija, besisvečiuojantys šunys, retkarčiais – vaikai. Žuvytės, papūgos, anoniminis kolegų gerų žinių paštas, viešos pagyros, ledai, šampanas, mankšta, edukacinės paskaitos ir priverstinė tolerancija lyčiai, amžiui, rasei, orientacijai ir... tavo megztukui.
Skaityti toliau »

Kategorijos