Didžiausia aistra - maisto ruošimas

„Maisto ruošimas tapo didžiausia aistra, todėl galiausiai nusprendžiau išeiti iš darbo ir mėgstamą užsiėmimą paversti pragyvenimo šaltiniu.“

Kaip gimė idėja?
 
„Čiop Čiop“ idėja – pristatyti ingredientus kelioms patiekalo porcijoms kartu su receptu. Prieš sugalvodama idėją, kelerius metus intensyviai domėjausi skirtingų šalių virtuvėmis, keliavau po Nepalą, kur pamačiau, kaip žmonės, turėdami mažai ingredientų, sugeba gaminti neįtikėtinai skanų maistą. Maisto ruošimas tapo didžiausia aistra, todėl galiausiai nusprendžiau išeiti iš darbo ir mėgstamą užsiėmimą paversti pragyvenimo šaltiniu.
 
Daug kalbėjau su žmonėmis, ieškodama savo idėjos. Dabartinė užsimezgė, pasiūlius draugams pabandyti gaminti indišką maistą namuose ir sulaukus atsakymo, kad tam reikėtų pernelyg daug skirtingų prieskonių. Todėl kilo mintis pristatyti tuos prieskonius, supakuotus tik kelioms porcijoms, kartu su visais kitais receptui reikiamais produktais, taip pat supakuotais dviem porcijoms.
 
Vėliau su žmonėmis, kuriems patiko idėja ir kurie prisidėjo prie komandos, nusprendėme, kad pristatysime ingredientus ir receptus ne tik indiškiems, bet ir kitų šalių patiekalams, kartu suformulavome galutinę verslo idėją.
 
Dovilė, www.ciopciop.lt įkūrėja.
 
Šaltinis: bznstart.lt

Komentarai

Kategorijos