Dauguma asmeninio tobulėjimo ir produktyvaus darbo ekspertų įsitikinę, kad rytas yra darbingiausias laikotarpis, tad geriausi darbo rezultatai pasiekiami tarp dešimtos ir tryliktos valandos.
Skaityti toliau »
Nėra geresnio meto prisiminti amatus nei lapkritis. Amatas – tai vaistas nuo depresijos, liūdesio, vienatvės. Bet... Ar amatas iš pomėgio gali tapti verslu? Kaip?
Skaityti toliau »
TOP 10 reitingas pateiktas Niujorke leidžiamas verslo žurnalo „Fast Company“.
Skaityti toliau »
Kalbant apie knygų likimą pasidalijama į dvi stovyklas: vieni teigia, kad popierinė knyga išnyks, kiti – kad gyvuos dar ilgai.
Skaityti toliau »
Sakoma, kad žmogui sekasi tik tada, kai jis dirba iš aistros savo darbui.
Skaityti toliau »
„bzn start” ir šokių studija INDANCE skelbia konkursą „Kur geriausia atostogauti verslininkui?" siūlydami visiems savo skaitytojams aktyviai dalyvauti jame!
Skaityti toliau »
Rodos, profesionalūs sportininkai turi daug bendra su gabiais verslininkais: talentas, drąsa rizikuoti, atsidavimas darbui ir didelis tikėjimas savo sėkme.
Skaityti toliau »
Pasaulinio garso dizainerių naujausių kolekcijų pristatymai, raudonas kilimas, gausybė gerbėjų, pasiūlymai filmuotis su ryškiausiomis Holivudo žvaigždėmis ir darbas pirmaujančioje telekomunikacijų bendrovėje ,,Lycamobile‘‘ – tik maža dalis iš uostamiesčio kilusios jūreivio dukters Indrės Šlimaitės (20 m.) kasdienybės.
Skaityti toliau »

Kategorijos