Įdomu pasisukioti teatro virtuvėje, pavaikščioti užkulisiuose ir rasti tikrų, niekam nežinomų talentų, menininkų iš didžiosios raidės.
Skaityti toliau »
Steigti barą, padedantį jo darbuotojams grįžti į realų, nelabai draugišką pasaulį, sumanė miesto meras Artūras Zuokas.
Skaityti toliau »
Atidariau naktinį klubą, tačiau sulaukiu labai mažai klientų.
Skaityti toliau »
„La Boutique“ (liet. parduotuvėlė) savininkė Indrė Pašvenskienė rimtai juokauja, kad mintis atidaryti butiką (pran. boutique) kilo sprendžiant amžiną dilemą – neturiu kuo apsirengti!
Skaityti toliau »
Nors franšizė, kaip ir bet kuris kitas verslas, turi savo pranašumų, trūkumų ir potencialią riziką, šis verslo modelis, ekspertų teigimu, yra saugiausias būdas įgyvendinti savo ambicijas.
Skaityti toliau »
1927 metais Johnas Willardas (tėvas) ir Alice Sheets Marriottai įkūrė mažą aludę „A & W Root Beer“ Vašingtone (JAV), o iki 2004 metų (1993 metais pervadinta į „Marriott International“) ji tapo pasaulyje pirmaujančia viešbučių vadybos ir paslaugų įmone.
Skaityti toliau »
Susipažinome jau pirmais studijų metais. Abu (Emilis Markulis ir Tautvydas Milaknis) buvome išrinkti savo grupių seniūnais.
Skaityti toliau »
Tinkamas ir patrauklus pavadinimas – pirmas žingsnis sėkmingo verslo link, tačiau neretai jis tampa ir tuo pirmu žingsniu, kurį žengiant galima suklupti.
Skaityti toliau »
Kalbamės su prodiuserių kompanijos savininku, grupės „Bix“ lyderiu ir įvairialypiu kūrėju Sauliumi Urbonavičiumi-Samu apie tai, kaip Lietuvos padangę užgriuvus popmuzikos kultui teko susimąstyti: iš ko dabar gyventi?
Skaityti toliau »
Dovilė Todorovė, vieno iš bankų verslo vadybininko asistentė Šiauliuose, šiuo metu mėgaujasi motinystės atostogomis.
Skaityti toliau »
1 2 3 ... 5 6

Kategorijos