Ketiname nuomotis komercinės paskirties patalpas. Versle dirbs šeimos nariai: vyras, žmona ir pilnamečiai vaikai.
Skaityti toliau »
Pirmasis į Lietuvą atvežęs trispalves automobilių vėliavėles. Pradėjęs verslą Lietuvoje, o šiuo metu verslą vysto Londone. Pokalbis su Lietuvoje gyvavusių įmonių – UAB „247“, VšĮ „Show centras“ ir UAB „Vaiduokliai“ – savininku, šiuo metu Londone gyvuojančios rinkodaros ir viešųjų ryšių agentūros „Intromarked Ltd“, kurios prekės ženklas „Major Planet“, savininku, Lietuvos komercijos rūmų Jungtinėje Karalystėje prezidentu Mariumi Bružu.
Skaityti toliau »
Pražiopsota įstatymo pataisa? Kolega tikrai pasius! Mėgstamo tinklaraščio įrašas, nubėgęs į archyvą? Vėl pusvalandį teks ieškoti naujausio neskaityto... Sugadinta nauja šukuosena. Ir kas galėjo patikėti, kad šiandien lis? Daugumos šių gyvenimiškų situacijų galima išvengti tinkamai pasinaudojus naujienų prenumerata – RSS. Apie tai kalbamės su Vilniaus universiteto dėstytoju Džiugu Paršoniu, dažnai vadinamu tiesiog technologijų guru!
Skaityti toliau »
Socialiniai tinklai atvėrė didžiulę galimybę smulkiajam ir vidutinam verslui pranešti apie save potencialiems klientams, sudominti juos savo veikla. Neišleidžiant daug pinigų, tiesiog remiantis nuoširdumu ir draugiškumu. Tam nereikia būti rinkodaros guru ar vadinamuoju partizanu, išrasti kokių nors niekam iki šiol dar nežinotų būdų. Užtenka būti... socialiam. Bendrauti su klientais taip, kaip bendrauji su savo draugais.
Skaityti toliau »
Žvelgdamas į savo šeimą ir derindamas meilę gyvūnams su įgyta patirtimi Marco nusprendė kurti mediciniškai puikiai subalansuotų maisto produktų šunims liniją.
Skaityti toliau »
Greitai reaguojant į rinkos pokyčius ir mokant išnaudoti jos galimybes iš pažiūros net utopiškos idėjos gali virsti realybe.
Skaityti toliau »
Verslo mankšta įgauna vis didesnį pagreitį! Ir vėl žaisime šiuolaikines „kartuves”.
Skaityti toliau »
Ko tik nepadarysi, kad klientai tavo parduotuvėje apsipirktų ir liktų patenkinti.
Skaityti toliau »
Akivaizdu, kad žodžiai „Velykos“ ir „verslas“ prasideda ta pačia raide.
Skaityti toliau »
Nors daugelis pasaulio muzikantų yra visiškai atsidavę muzikai, vis dėlto nemaža dalis įžymybių jaučia aistrą ir verslui.
Skaityti toliau »
1 2 ... 11 12 13

Kategorijos