Artėjant vėsesniam metų laikui, kai vis daugiau vakarų praleisime ne gamtoje besimėgaudami saule, o namuose, „bzn start“ jums siūlo įdomių ir vertingų filmų TOP 10. Šias rinktines kino juostas rekomenduojame pamatyti kiekvienam esamam ar būsimam verslininkui.
Skaityti toliau »
Tamsi, maloniai rūgšti, padengta rudai rausva puta ir, be abejo, skani net be cukraus. Taip kavos ekspertai apibūdina tikrai gerą kavą.
Skaityti toliau »
Viena geriausių šalies pianisčių Guoda Gedvilaitė gyvena laukimo nuotaikomis. Į Lietuvą kelioms dienoms grįžusi muzikė įrašė solinį albumą ir vėl išvyko į Frankfurtą, kur kitą savaitę bus surengtas jos solinis koncertas. Prieš palikdama Vilnių G. Gedvilaitė kalbėjosi su „bzn start“.
Skaityti toliau »
Dažnas žmogus mėgsta pakeisti aplinką ir pasisvečiuoti svetimoje šalyje. Kelionių metu atsipalaiduojame, užmirštame savo rūpesčius, įsikrauname energijos.
Skaityti toliau »
Tėtis septynmečiam sūnui padovanoja kartingą, kad šis turėtų laisvalaikio užsiėmimą. Po šešiolikos metų sunkaus ir įtempto darbo šiandien vaikinas beveik kas antrą savaitgalį skrenda į Didžiąją Britaniją, sėda į naujutėlaitį „Porsche 911 GT3“, kurio vertė siekia 125 000 eurų, ir spausdamas akceleratoriaus pedalą varžosi su tikrais automobilių sporto profesionalais.
Skaityti toliau »
Turbūt kiekvienas rankose esame laikę Jungtinių Amerikos Valstijų valiutą – dolerį.
Skaityti toliau »
1 2 ... 4 5

Kategorijos