Niekada nebuvau darželių gerbėja. Kaip galėčiau? Juk mūsų giminėje dominavo močiutės. Vis dėlto... Sukiodamasi po „Vaikystės sodą“ Žvėryne pasijutau, lyg būčiau... savo namuose. Knygų lentynos ir piešiniai ant sienų, paprasti čiužinėliai – jei kas nori pasnausti, rami muzika... Gal tikrai močiutėms atėjo laikas gyventi asmeninį gyvenimą?
Skaityti toliau »
Pateikiame kelių asmenų nuomonę apie kasos aparatų poreikį turgavietėse.
Skaityti toliau »
„Maisto ruošimas tapo didžiausia aistra, todėl galiausiai nusprendžiau išeiti iš darbo ir mėgstamą užsiėmimą paversti pragyvenimo šaltiniu.“
Skaityti toliau »
Daugybė žmonių iš viso pasaulio mano, jog dirbti Silicio slėnyje įsikūrusioje kompanijoje – tai tarsi įgyvendinti viso gyvenimo svajonę. Taigi susipažinkime su technologijų kalve, kurioje gimsta pasaulio milžinai.
Skaityti toliau »
„Kūrybingumas“ – plati sąvoka, apimanti divergentinį mąstymą, gebėjimą sukurti ką nors nauja ir kūrybinės veiklos rezultatą pritaikyti taip, jog būtų sukurta pridėtinė vertė.
Skaityti toliau »
Liaudies išmintis byloja: „Sutinka pagal rūbą, palydi pagal protą.“ Deja, realybėje dažnai kaip jau sutinka pagal drabužį, priklijuoja etiketę, taip ir palydi.
Skaityti toliau »
Dažnas žmogus mėgsta pakeisti aplinką ir pasisvečiuoti svetimoje šalyje. Kelionių metu atsipalaiduojame, užmirštame savo rūpesčius, įsikrauname energijos.
Skaityti toliau »
Tėtis septynmečiam sūnui padovanoja kartingą, kad šis turėtų laisvalaikio užsiėmimą. Po šešiolikos metų sunkaus ir įtempto darbo šiandien vaikinas beveik kas antrą savaitgalį skrenda į Didžiąją Britaniją, sėda į naujutėlaitį „Porsche 911 GT3“, kurio vertė siekia 125 000 eurų, ir spausdamas akceleratoriaus pedalą varžosi su tikrais automobilių sporto profesionalais.
Skaityti toliau »
Klastotės ir prekyba padirbtais gaminiais juodojoje rinkoje tampa vis brangiau kainuojančia problema naujųjų technologijų, prabangos prekių ir medicinos pramonei.
Skaityti toliau »
Jauna, žavi ir versli 28 metų dviejų vaikų (5-erių Samantos ir 1-erių Vanesos) mama Vaida Gečienė ir energija trykštanti jos mama Zita Bagdonienė Londono lietuvių neoficialiai tituluojamos tortų karalienėmis.
Skaityti toliau »
1 2 ... 11 12 13

Kategorijos