„Maisto ruošimas tapo didžiausia aistra, todėl galiausiai nusprendžiau išeiti iš darbo ir mėgstamą užsiėmimą paversti pragyvenimo šaltiniu.“
Skaityti toliau »
Daugybė žmonių iš viso pasaulio mano, jog dirbti Silicio slėnyje įsikūrusioje kompanijoje – tai tarsi įgyvendinti viso gyvenimo svajonę. Taigi susipažinkime su technologijų kalve, kurioje gimsta pasaulio milžinai.
Skaityti toliau »
„Kūrybingumas“ – plati sąvoka, apimanti divergentinį mąstymą, gebėjimą sukurti ką nors nauja ir kūrybinės veiklos rezultatą pritaikyti taip, jog būtų sukurta pridėtinė vertė.
Skaityti toliau »
Klastotės ir prekyba padirbtais gaminiais juodojoje rinkoje tampa vis brangiau kainuojančia problema naujųjų technologijų, prabangos prekių ir medicinos pramonei.
Skaityti toliau »
Jauna, žavi ir versli 28 metų dviejų vaikų (5-erių Samantos ir 1-erių Vanesos) mama Vaida Gečienė ir energija trykštanti jos mama Zita Bagdonienė Londono lietuvių neoficialiai tituluojamos tortų karalienėmis.
Skaityti toliau »
22 metų Raminta Gudaitytė jau 13 metų gyvena madų sostinėje – Londone. Dienomis ji kukli 147 cm ūgio oficialaus aprangos kodo besilaikanti coliukė, o naktimis, – viliokė ir seksualumu trykštanti mūza.
Skaityti toliau »
Šiandien tikriausiai sunku būtų rasti žmogų, kuriam iš tiesų mažai rūpėtų pinigai.
Skaityti toliau »
1 2 ... 5 6

Kategorijos