Pražiopsota įstatymo pataisa? Kolega tikrai pasius! Mėgstamo tinklaraščio įrašas, nubėgęs į archyvą? Vėl pusvalandį teks ieškoti naujausio neskaityto... Sugadinta nauja šukuosena. Ir kas galėjo patikėti, kad šiandien lis? Daugumos šių gyvenimiškų situacijų galima išvengti tinkamai pasinaudojus naujienų prenumerata – RSS. Apie tai kalbamės su Vilniaus universiteto dėstytoju Džiugu Paršoniu, dažnai vadinamu tiesiog technologijų guru!
Skaityti toliau »
Ketiname nuomotis komercinės paskirties patalpas. Versle dirbs šeimos nariai: vyras, žmona ir pilnamečiai vaikai.
Skaityti toliau »
Pokalbis su UAB „Avestis“ valdybos pirmininku, Lietuvos krepšinio lygos prezidentu, UNICEF valdybos pirmininku Šarūnu Kliokiu.
Skaityti toliau »
Greitai reaguojant į rinkos pokyčius ir mokant išnaudoti jos galimybes iš pažiūros net utopiškos idėjos gali virsti realybe.
Skaityti toliau »
Trijų olimpinių medalių laimėtojas, ledo ritulio pažiba, Niujorko „Rangers“ klubo mušeika Darius Kasparaitis mokosi gyventi ne kaip žvaigždė, o kaip paprastas žmogus.
Skaityti toliau »
Nėra geresnio meto prisiminti amatus nei lapkritis. Amatas – tai vaistas nuo depresijos, liūdesio, vienatvės. Bet... Ar amatas iš pomėgio gali tapti verslu? Kaip?
Skaityti toliau »
Projektas pozicijos.lt atsirado dėl mūsų pačių poreikio matyti, kokias pozicijas google.lt paieškos sistemose užima mūsų pačių internetiniai tinklai, kaip užimamos pozicijos daro įtaką apsilankymams tinklalapiuose, kokias pozicijas užima konkurentai ir, kaip pozicijos kinta bėgant laikui.
Skaityti toliau »
Penktadienio bandelės, nuosava biblioteka ir enciklopedija, besisvečiuojantys šunys, retkarčiais – vaikai. Žuvytės, papūgos, anoniminis kolegų gerų žinių paštas, viešos pagyros, ledai, šampanas, mankšta, edukacinės paskaitos ir priverstinė tolerancija lyčiai, amžiui, rasei, orientacijai ir... tavo megztukui.
Skaityti toliau »
Niekada nebuvau darželių gerbėja. Kaip galėčiau? Juk mūsų giminėje dominavo močiutės. Vis dėlto... Sukiodamasi po „Vaikystės sodą“ Žvėryne pasijutau, lyg būčiau... savo namuose. Knygų lentynos ir piešiniai ant sienų, paprasti čiužinėliai – jei kas nori pasnausti, rami muzika... Gal tikrai močiutėms atėjo laikas gyventi asmeninį gyvenimą?
Skaityti toliau »
1 2 ... 4 5 6

Kategorijos