Prekės ženklas – tai simbolis, kuris padeda atskirti vieno gamintojo/įmonės prekes ar paslaugas nuo kitų gamintojų prekių ar paslaugų. Pabandykite įsivaizduoti, apie ką kalbama šiame sakinyje: „Mes sėdome į „Mercedes“, nuvažiavome į „Akropolį“, pasėdėjome „Pomodoro“, pavaikščiojome po „Eldorado“, vėliau užsukome į „Maximą“, nusipirkome „Coca-Cola“, „Aquafresh“ ir dar visokių smulkmenų...“
Skaityti toliau »
Sugalvojau verslo idėją, jos išskirtinumą. Planuoju eiti pas gimines, pažįstamus ar bankus ją parduoti pritraukiant kapitalą. Ką turėčiau padaryti, kad pasirodyčiau rimtai ir patikimai?
Skaityti toliau »
Kaip nepažįstamame mieste gurmanai žino, kurį restoraną pasirinkti, jeigu nori ypatingos vakarienės? Bene dauguma dar prieš išvykdami atsiverčia „Michelin“ gidą – seniausią ir garsiausią viešbučius ir restoranus vertinantį leidinį.
Skaityti toliau »
Planuoju atidaryti bandelių kepyklėlę. Turiu individualios veiklos pažymėjimą. Kiek ir kokių mokesčių sumokėsiu, jei per metus planuojama apyvarta yra 60 000 Lt?
Skaityti toliau »
Pirmasis į Lietuvą atvežęs trispalves automobilių vėliavėles. Pradėjęs verslą Lietuvoje, o šiuo metu verslą vysto Londone. Pokalbis su Lietuvoje gyvavusių įmonių – UAB „247“, VšĮ „Show centras“ ir UAB „Vaiduokliai“ – savininku, šiuo metu Londone gyvuojančios rinkodaros ir viešųjų ryšių agentūros „Intromarked Ltd“, kurios prekės ženklas „Major Planet“, savininku, Lietuvos komercijos rūmų Jungtinėje Karalystėje prezidentu Mariumi Bružu.
Skaityti toliau »
Kelionės privačiais lėktuvais, jachtos, skrodžiančios Viduržemio jūrą, ir greiti sportiniai automobiliai... Daugelį mūsų žavėjo ir tebežavi rodomi filmai ir verslininkų gyvenimas. Vis dėlto ne prabangos vaikymasis įkvėpė mus, Adomą Pranevičių ir Kastytį Kemežį, drauge pradėti savo verslą. Tiesiog ryžomės įgyvendinti savo svajonę!
Skaityti toliau »
Kosmetikos verslas Lietuvoje, kurio pradininkas yra vyras. Vienas žymiausių šalies verslininkų Benas Gudelis, kalbėdamas apie kosmetikos rinkos galimybes, akcentavo prekių kokybę. "Juk kai pieno neįdedi keletą dienų į šaldytuvą, jis pradeda rūgti ir netinka vartoti. Tas pats ir su kosmetikos prekėmis. Jos turi būti laikomos tam tikroje oro temperatūroje". Anot jo, tik kokybiškas gaminys gali rasti pirkėjų.
Skaityti toliau »
Šiandien jaunimas nežino, ką reiškia nusipirkti už rublį kramtomosios gumos, kai atlyginimas viso labo siekia 150 rublių. Taip jaunimą apibūdina verslininkas, seimo narys Kęstutis Daukšys.
Skaityti toliau »
Socialiniai tinklai atvėrė didžiulę galimybę smulkiajam ir vidutinam verslui pranešti apie save potencialiems klientams, sudominti juos savo veikla. Neišleidžiant daug pinigų, tiesiog remiantis nuoširdumu ir draugiškumu. Tam nereikia būti rinkodaros guru ar vadinamuoju partizanu, išrasti kokių nors niekam iki šiol dar nežinotų būdų. Užtenka būti... socialiam. Bendrauti su klientais taip, kaip bendrauji su savo draugais.
Skaityti toliau »
Esu 25-erių Žilvinas Butkevičius (nuotr. dešinėje), jaunas verslininkas, 3 įmonių savininkas. Tik kol kas ne apie tai, kas vyksta šiuo metu, o apie tai, kas buvo prieš dvejus metus ir kaip viskas prasidėjo.
Skaityti toliau »

Kategorijos